Linstram - Steelcase Authorized Dealer English

O nás

Linstram

Linstram je významnou a respektovanou společností s kvalitním portfoliem produktů a služeb, unikátním know-how a zkušenostmi, jejichž využití přináší našim zákazníkům strategickou konkurenční výhodu.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací administrativních interiérů od poradenství přes architektonický design až po kompletní vybavení. Dlouhodobě patříme mezi nejvýznamnější interiérové společnosti na trhu. Zastupujeme celou řadu renomovaných výrobců nábytku a interiérových produktů. Naším nejvýznamnějším partnerem  je americká společnost Steelcase - největší světový výrobce kancelářského nábytku. Nabízíme také kompletní portfolio dalších produktů pro administrativní a komerční interiér od přestavitelných příček a posuvných stěn, podlahových krytin, osvětlení, atypických řešení až po archivní systémy, grafické a květinové dekorace. 

Naší předností je i šíře doprovodných služeb od financování pomocí leasingu, zabezpečení přestěhování, inventarizace, skladování, kompletního project-managementu až po údržbu a servis nábytku.  

Prostřednictvím našeho know-how, zkušeností, široké škály produktů a služeb se dlouhodobě snažíme vytvářet inspirující pracovní prostředí, které pomáhá našim klientům pracovat efektivněji a produktivněji, šetří prostor a v důsledku toho i finanční prostředky, pomáhá udržet motivované zaměstnance a zvyšovat jejich výkonnost. Naším cílem je zbavit klienty veškerých starostí souvisejících s návrhem i praktickou realizací jejich interiérů. Pomáháme našim klientům vytvořit kreativní a motivující prostředí podporující komunikaci i týmovou spolupráci.

Společnost Linstram za více než 20 let svého působení na trhu v České Repulice zrealizovala desetitisíce pracovních míst pro více než 1800 klientů.

Máme dlouhodobě zkušenosti s rozsáhlými a komplexními projekty pro významné mezinárodní i české společnosti.

Kompletně jsme zrealizovali interiéry firem KPMG, Komerční banka, Shell, UniCredit Leasing, Ernst & Young, Microsoft, Oracle, SAP, J&T Bank, BDO, Servier, Patria Finance, LeasePlan, Lufthansa, ADP, Mann+Hummel, Imperial Tobacco, Baxter a mnoha dalších.

Mezi naše klienty patří dále také společnosti ABB, Accenture, AT&T, Pfizer, Citibank, Dell, e.on, G4S, IBM, ING, Johnson&Johnson, MERCK, NEMAK, Nestlé, PricewaterhouseCoopers, Rockwell , Ministerstvo zahraničí, Úřad vlády ČR a další.

LInstram Worklab 

Navštivte náš Linstram Worklab na adrese Švehlova 10, 106 00 Praha 10. Naleznete u nás široký sortiment produktů renomovaných výrobců -  Steelcase, Coalesse,  Brunner, Desso, Pedrali, Carpet Concept, Glimakra, Kastel, Interstuhl a dalších.

Worklab je otevřen v pracovních dnech od 8.00 do 16.30. Domluvte si prosím vaši návštěvu předem telefonicky, budeme si na vás rezervovat čas, abychom se vám mohli plně věnovat.