Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Massaud_W03_main_701_394_90_s_c1.jpg

Red Dot Award pro Massaud Lounge od Coalesse

Křeslo a taburet z kolekce Massaud Lounge získaly prestižní ocenění Red Dot Award – Product Design 2015.

Z části pracovna, z části útočiště. Křeslo a podnožka z kolekce Massaud Lounge byly navrženy s cílem poskytnout uživateli pohodlí a spojení s technologiemi.

Nábytek Massaud Lounge oceníte při práci, stejně jako ve chvílích odpočinku. Massaud Lounge podporuje produktivitu a zároveň velmi dobře souzní s prostory pro bydlení. Otočná pracovní plocha umožňuje vzít si práci blíže a současně zůstat v uvolněné pozici. Další výhodou je možnost využití podnožky. Křesla Lounge a Work Lounge jsou vybavena ergonomickou, nastavitelnou opěrkou hlavy s vyjímatelným polštářem a otočnou centrální nohou s funkcí automatického návratu.

Autorem  je francouzský designer Jean-Marie Massaud jeden z neslavnějších designerů současné generace.

 

Coalesse je premiová designová značka  firmy Steelcase světového lídra v oblasti kancelářského nábytku. Produkty Coalesse jsou oceněny mnoha světovými designovými cenami  a přinášejí  svým  uživatelům novou kvalitu do kanceláří a domovů.

Americká společnost Coallesse má síldo v San Francisku ve státě Kalifornie.  Nabízí inovativní a praktický  designový nábytek, který umožňuje  mnohdy mobilním pracovníkům pracovat v inspirujícím prostředí. Aktivita firmy Coalesse byla úspěšně zahájena v roce 2008. Coalesse se snaží vytvářet přímou souvislost mezi pracovním prostředím a životním stylem. To se odráží v moderních produktech pro kancelářské i domácí využití. Nábytek inspiruje uživatele pracovat novým způsobem v souladu s jejich potřebami.

Coalesse spolupracuje s věhlasnými designery jako jsou například  Scott Wilson, Patricia Urquiola, Emilia Borgthorsdottir, Stephan Copeland and Cory Grosser, Jean-Marie Massaud a Toan Nguyen . Designéři při vývoji úzce spolupracují s Coalesse a využívají  její analytické studie o nových trendech v kancelářské práci.