Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
9ad39e2b94.jpg

A-chair od firmy Brunner

Elegantní a zároveň jedinečný – takový je design židle A-chair.

Podíváte-li se na židli A-chair ze strany, její silueta Vám připomene písmeno "A", odtud její název. Základní součástí designu této židle jsou její štíhlé nohy. Pokud židle umístíte do řady, viditelná bude pouze šířka jediné nohy, což  dodává celkovému vzhledu uklidňující dojem. Židle A-chair neodvádí pozornost od architektury prostoru  - ani když jsou jich v jedné místnosti stovky.

Plastové židle A-chair můžete mít v sedmi různých barevných odstínech.

Díky modulární konstrukci této židle je možné vytvořit mnoho zajímavých kombinací skořepiny sedačky a rámů. Snadno tak docílíte vzhledu harmonického celku, nebo naopak strhujících kontrastů. Rámy z litého hliníku, nebo z plastu můžete kombinovat se skořepinami různých materiálů a barev. Velmi zajímavě a netradičně působí židle v provedení plastový rám a dřevěná skořepina.

Pro maximální pohodlí je A-chair k dostání také se speciálním čalouněním.

Ačkoliv to není vidět na první pohled, A-chair disponuje všemi funkcemi, které má mít židle určená do velkých prostor. Typickým příkladem je stohovatelnost - A-chair je vertikálně stohovatelná až do 10 kusů, čímž šetří spoustu místa. Zcela volitelné je spojování židlí v řadě, stejně jako počet židlí a počet řad. Chcete-li zajistit uživatelům ještě větší pohodlí, můžete zvolit A-chair s područkami. Vybírat můžete také z mnoha různých variant čalounění.