Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
D90_2015_03_17_17_19_24.jpg

Akustické řešení jednacích místností pro BCG

Linstram realizoval komplexní dodávku pro společnost Boston Consulting Group.

V rámci úprav stávajících kanceláří a vybavení prostor expanze společnosti BCG jsme kromě dodávky nábytku byli požádáni i o vyřešení špatné akustiky v jednacích místnostech.

Prostory zasedací místnosti nebyly vybaveny žádnými zvukově pohltivými prvky. Akustika místnosti byla velmi špatná, zejména pro účely videokonferencí. V rámci řešení byly použity výpočty, na základě kterých bylo navrženo komplexní řešení prostoru.

Byla provedena pokládka koberce s akustickou podložkou, který nahradil původní podlahu z dřevěných parket. Dále byly pro zlepšení akustiky použity svěšené akustické panely společnosti Carpet Concept, do kterých byla zakomponována nová LED svítidla. Barevnost celého prostoru byla navržena s ohledem na nový korporátní styl BCG. Výsledkem je výrazné zlepšení akustiky, zejména při telekonferenčních a videokonferenčních hovorech.

The Boston Consulting Group je globální společnost zabývající se manažerským poradenstvím napříč různými odvětvími. V rámci služeb zaměstnává tato společnost téměř 5000 profesionálních konzultantů, včetně specialistů pro obory jako jsou biochemie, psychologie, lékařství, ale i pro právní společnosti, neziskové či vládní instituce. Mezi klienty patří zejména globální nebo rychle rostoucí společnosti a korporace. Mnoho z nich je zařazeno do 500 největších firem na světě.