Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky

Banc získal German Design Award 2016

Mezinárodní porota sestavená z architektů, novinářů, designerů a akademiků odměnila inovativní design produktu.

Banc – modulární sedací nábytek získal prestižní German Design Award 2016, kterou uděluje German Design Council. Autory designu jsou Markus Jehs a Jurgen Laub, kteří pod značkou jehs+laub pracují už 14 let. Zaměřují se zejména na design nábytku a osvětlení.

Modulární systém banc od firmy Brunner vzbudil pozornost ihned po svém představení a byl již oceněn titulem iF design awards 2015. Systém banc se vyznačuje minimalistickým designem a velkým množstvím konfigurací uspořádání. Byl použit například pro vybavení univerzitní knihovny ve Freiburgu. Banc je neobyčejný a vysoce variabilní nábytkový systém. Výborně se hodí do vstupních prostor, hal, otevřených kancelářských prostor i do míst určených k důvěrnější konverzaci.

Brunner je dnes jedním z předních evropských výrobců nábytku. Zabývající se výrobou sedacího nábytku pro komerční využití v kancelářích, zasedacích místnostech, čekárnách, neformálních zónách, kavárnách, veřejných prostorech, letištích a ve zdravotnictví. Brunner vyrábí také vysoce kvalitní zakázkový nábytek pro celou řadu komerčních a administrativních prostor. S produkty, z nichž mnohé byly oceněny prestižními designovými cenami, a téměř nekonečnou řadou modelů, materiálů, barev, látek, přemění Brunner individuální přání ve fascinující realitu. Brunner vyrábí exklusivně v Německu, respektive v Rheinhau blízko Baden Badenu. Produkty jsou distribuovány po celém světě.