Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
DSC_0089.JPG

Business Breakfast Coalesse

Linstram přestavil novinky firmy Coalesse

Ve čtvrtek 28.5. 2015 uspořádala společnost Linstram ve svém Worklabu Business breakfast s představením designových produktů firmy Coalesse. Rick Bomer a Serena Borghero vysvětlili filozofii společnosti a prezentovali v české premiéře  židli < 5 vyrobenou z karbonových vláken. Židle z dílny designera Michaela Younga byla představena v dubnu na veletrhu Salone del Mobile 2015.

Coalesse je premiová designová značka  firmy Steelcase světového lídra v oblasti kancelářského nábytku. Produkty Coalesse jsou oceněny mnoha světovými designovými cenami  a přinášejí svým  uživatelům novou kvalitu do kanceláří a domovů.

Společnost Coallesse má síldo v San Francisku ve státě Kalifornie. Nabízí inovativní a praktický designový nábytek, který umožňuje mnohdy mobilním pracovníkům pracovat v inspirujícím prostředí. Aktivita firmy Coalesse byla úspěšně zahájena v roce 2008. Coalesse se snaží vytvářet přímou souvislost mezi pracovním prostředím a životním stylem. To se odráží v moderních produktech pro kancelářské i domácí využití. Nábytek inspiruje uživatele pracovat novým způsobem v souladu s jejich potřebami.


Coalesse spolupracuje s věhlasnými designery jako jsou například Scott Wilson, Patricia Urquiola, Emilia Borgthorsdottir, Stephan Copeland and Cory Grosser,Jean-Marie Massaud a Toan Nguyen . Designéři při vývoji úzce spolupracují s Coalesse a využívají její analytické studie o nových trendech v kancelářské práci.

Produkty Coalesse jsou doporučovány a specifikovány architekty a designery zejména těm klientům, kteří touží získat inspirující dynamické a kreativní prostory.