Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
mDSC_0285u.jpg

Nové sídlo společnosti Certicon

Linstram realizoval dodávku interiéru pro 5500 m² kanceláří společnosti Certicon.

Společnost Certicon se rozhodla umístit své sídlo do administrativní budovy Blox v pražských Dejvicích. Autorem budovy Blox je renomovaný architektonický atelier DaM. Tento ateliér si společnost Certicon zvolila i pro návrh interierů svých kanceláří. Na základě space plannigu firmy Linstram připravili architekti z DaM studii interiéru. Následoval výběr kancelářského, konferenčního a sedacího nábytku z našeho portfolia, a následně výběr barev, povrchů a látek. 

Dodávka Linstram zahrnovala kvalitní koberec AirMaster od firmy Desso, který svými unikátními vlastnostmi pomáhá snižovat množství poletavých částic v ovzduší. Přestavitelné příčky RTS jsou využity  v konferenčních prostorech a neformální zóně. Nábytek v kancelářské části je zejména od firmy Steelcase. V neformální zóně je sezení od firmy Brunner. Dle návrhů studia Dam vznikly také atypické části interierů, zejména recepce, kancelář managementu  nebo kuchyně. 

CERTICON realizuje inovativní a efektivní softwarová a hardwarová řešení a poskytuje poradenství a podporu s vysokou přidanou hodnotou díky využití doménových znalostí, pokročilých algoritmů a technologií. Řešení dodávané společností CERTICON zahrnují široké spektrum služeb a řešení v oblasti vývoje softwaru, systémové integrace, verifikace a testování softwaru a návrhu analogových a digitálních integrovaných obvodů. Zkušenosti v oblasti zdravotnických systémů, mission-critical aplikací a hi-tech průmyslových a podnikových systémů umožňují poskytovat klientům ty nejlepší postupy a řešení. CERTICON navrhuje, vyvíjí, prototypuje a nasazuje sofistikovaná softwarová řešení do praxe.

Architektonická kancelář DaM spol. s r.o. byla založena v roce 1990 jako soukromá česko-švýcarská kancelář Richardem Doležalem Dipl. Arch. ETH/SIA a Ing. arch. Petrem Malinským. V současnosti jsou dalšími čtyřmi partnery architekti Petr Burian, Jiří Havrda, Jiří Hejda a Jan Holna.

Kancelář kooperuje s týmem cca 30 spolupracovníků (architekti, stavební inženýři a další profese). DaM za dobu své existence navrhl a realizoval řadu projektů a staveb jak ve Švýcarsku tak i v České republice. Z nejvýznamnějších například: Palác EURO (administrativní budova na Můstku, Václavské náměstí, Praha 1), hotel Boscolo Carlo IV ***** (rekonstrukce a dostavba neorenesančního paláce, Praha 1), novostavby administrativních budov BB Centrum-Filadelfie a Main Point v Karlíně na Praze 8, bytový dům s tělocvičnou v pražské Petrské čtvrti, vila park Jinonice, rekonstrukce části Pražského Hradu - Ústav šlechtičen nebo přístavba rodinného domu s bazénem pro prezidenta Václava Havla a další luxusní rodinné vily a vila-domy. Ve Švýcarsku byly realizovány např. výrobní budova ROLEX v Bielu nebo lesnická škola v Lyssu.