Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
JM_hero-slider-crona-1-large.jpg

Brunner uvádí na trh židli Crona Light

Crona Light je všestranná a vysoce variabilní židle. Své uplatnění najde v mnoha typech prostor. Výborně se hodí například do kaváren, jídelen, hotelových salónků, zdravotnických zařízení a podobně.

Crona Light nabízí nepřeberné možnosti barev, tvarů, materiálů a funkcí. Elegantní skořepina z matného plastu je k dispozici v 7 odstínech. Stejné barvy mohou mít také některé ze 3 typů podnoží. V nabídce je dále varianta s područkami, nebou čalouněným podsedákem. Další výhodou židle Crona Light je její snadná údržba, díky níž vyhoví i těm nejpřísnějším hygienickým nárokům.  

Design: Archirivolto

Brunner je dnes jedním z předních evropských výrobců nábytku. Zabývá se výrobou sedacího nábytku pro komerční využití v kancelářích, zasedacích místnostech, čekárnách, neformálních zónách, kavárnách, veřejných prostorech, letištích a ve zdravotnictví.

Brunner vyrábí také vysoce kvalitní zakázkový nábytek pro celou řadu komerčních a administrativních prostor. S produkty, z nichž mnohé byly oceněny prestižními designovými cenami, a téměř nekonečnou řadou modelů, materiálů, barev, látek, přemění Brunner individuální přání ve fascinující realitu. Brunner vyrábí exklusivně v Německu, respektive v Rheinhau blízko Baden Badenu. Produkty jsou distribuovány po celém světě.