Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky

Ocenění Red Dot pro Desso

Značka Desso získala designové ocenění Red Dot za řadu koberců "Visions of".

Red Dot Design Award je prestižní ocenění, každoročně udělované jako potvrzení vysoké estetické hodnoty a trvalých trendů.

Letošní soutěže v Essenu se zúčastnilo celkem 1800 výrobců a návrhářů z 58 zemí světa. Porota složená z 30 mezinárodních odborníků testovala a hodnotila celkem 4 515 produktů. Kobercová řada "Visions Of" obdržela ocenění za propracovaný a inovativní design. 

Alexander Collot d’Escury, Chief Compliance Officer společnosti Desso, k tomu uvedl: “Vývoj této oceněné produktové řady byl náročný po estetické i technické stránce. Vyplatila se nám vysoká úroveň odborných znalostí našich týmů a jejich úzká spolupráce. Toto ocenění, na které jsme velmi hrdí, chápeme jako velké uznání jejich úsilí. Pro "Visions of" přijaly naše týmy nový způsob výroby, který zvýrazňuje obvykle neviditelný primární podklad koberce. Změnili jsme také standardní způsoby potisku koberce. Kombinací těchto faktorů jsme dosáhli vrstveného efektu mezi primárním podkladem a materiálem v horní části koberce." Vysoce přizpůsobivá produktová řada "Visions of" nabízí tři rozdílné vzory a mnoho barevných provedení.