Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
18-0109888.jpg

Steelcase představil akustický paraván Divisio

Podle studií zabývajících se pracovním prostředím je téměř 50% lidí, kteří pracují v open space kancelářích, nespokojeno se svým soukromím v práci.

Steelcase s radostí představuje rozšíření portfolia o další produkty.  Akustika v pracovním prostředí tak hraje zásadní roli.

Akustický paraván Divisio nabízí absorpci hluku o koeficientu 0,7 a poskytuje tak soukromí, které zpříjemňuje činnost v pracovním prostředí. Paraván je vhodný do každého pracovního prostředí, ve kterém jsou lidé zvyklí neustále se pohybovat mezi týmovou prací a samostatnou prací, na kterou se musí více soustředit.

Paraván Divisio umožňuje zaměstnancům personalizovat své pracovní prostředí na základě toho, jakou pracovní činnost právě potřebují vykonávat. Mohou jednoduše oddělit stěnu, aby napomohli spolupráci nebo přidat stěnu přidat, když potřebují více soukromí.  

Ve Steelcase věří, že pokud chtějí zákazníkům poskytnout to nejlepší, musí začít tím, že produkty budou nejlepší pro životní prostředí. Jsou proto důležité všechny jednotlivé kroky daného produktu – od designu, výroby, dodávky až celý životní cyklus výrobku. Cílem společnosti je vždy zvážit vliv práce na lidi a prostředí a odhalit tak možnosti, které napomohou dělat věci ještě lépe.

Vize udržitelnosti je jasná – nabídnout dlouhotrvající hodnotu zákazníkům, zaměstnancům, akcionářům, partnerům, komunitám i životnímu prostředí.