Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Steelcase_CScape7.jpg

Firma Steelcase vyvinula c:scape

Dnešní, mnoha znalostmi disponující pracovníci řeší komplexnější úkoly a to nejen v rámci kanceláře, ale po celém světě.

c:scape koncept se skládá ze 4 prvků: stůl, spodní úložný prostor, střední úložný prostor a paraván. Tyto čtyři prvky vytváří široké prostorové možnosti – individuální nebo týmový prostor, kancelář vedení a neformální prostory.

Každý prvek c:scape byl navržen, aby pomáhal jednotlivcům a malým skupinám lépe spolupracovat. Steelcase klade hlavní důraz na funkčnost, která se opírá o tři klíčové faktory: sociální (který se týká lidí), informační (jak lidé získávají informace) a prostorový (jak jim může pomoci prostor). Otevřené linie, integrované technologie, víceúčelové prvky, přizpůsobivost a kvalitní materiál pomáhají k vysoké funkčnosti a výkonu.

“Žijeme ve světě sítí, kde technologické a sociální sítě jsou propojené – s naší prací i našimi životy. Technologie nám dává svobodu a nezávislost, přesto stále potřebujeme ostatní lidi, abychom práci zdárně dokončili,“ říká Matthieu Urban, produktový manažer c:scape. „K vyřešení dnešních komplexních problémů je potřeba více osob. Právě proto byl vytvořen c:scape, který pomáhá lidem být ve spojení,  spolupracovat a konečně modernizovat.“

Mezi speciální prvky c:scape patří např. posuvná vrchní deska stolu pro snazší přístup k technologiím, úložnému prostoru a soukromí, včetně osobních, společných, nenápadných a roztažitelných paravánů.