Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
uDSC_0750.jpg

Nové kanceláře pro Ford Motor Company

Linstram dokončil interiéry české pobočky společnosti Ford Motor Company.

Realizace projektu vycházela z designového návrhu společnosti Tetris. Dodávka zahrnovala standardní pracoviště do open space i samostatných kanceláří, nábytek do jednacích místností a vybavení relax zón. Pro všechny typy prostor byl zvolen vysoce kvalitní nábytek výrobce Steelcase. Důležitou součástí projektu bylo také akustické řešení. Jednotlivá pracoviště v rámci open space byla oddělena akustickými paravány Limbus. Pro zlepšení akustické pohody v samostatných kancelářích byly použity panely Global Local.

Společnost Ford Motor Company byla založena v Detroitu již v roce 1903. V současnosti představuje druhého největšího výrobce automobilů v USA a jednoho z pěti největších výrobců v Evropě. Česká pobočka Ford Motor Company sídlící v Praze zajišťuje dovoz a distribuci osobních a užitkových automobilů značky Ford do ČR. Automobily značky Ford se pravidelně umisťují na předních příčkách nejprodávanějších dovážených vozů v ČR.  

Steelcase je celosvětově největší společnost působící v oblasti kancelářského nábytku. Její sídlo je umístěno v Grand Rapids v USA. Steelcase dodává široký sortiment inovativních kancelářských produktů. Jejich produkty zahrnují kancelářská pracoviště, pracovní židle, konferenční nábytek, sestavy pro neformální sezení, audiovizuální techniku a řadu dalších interiérových prvků.

Glimakra of Sweden patří mezi přední výrobce a dodavatele akustických řešení. Produktové portfolio společnosti obsahuje paravány, skříně,  akustické panely a další interiérové prvky využitelné ve veřejném sektoru. Glimakra of Sweden disponuje dlouholetými zkušenostmi se zpracováním dřeva v různých formách. Investuje do vývoje produktů a spolupracuje s talentovanými skandinávskými designéry.