Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
16-0069414.jpg

Nová stolová řada FrameFour od Steelcase

Steelcase představil inovativní stolovou řadu FrameFour, která uspokojí různorodé potřeby mobilních i trvalých pracovníků.

Jednou z významných charakteristik současného pracovního prostředí je bezesporu mobilita. Mnoho pracovníků si denně hledá vhodný pracovní prostor, nebo se přesouvá z jednoho prostoru do druhého. Závěry výzkumů ukazují, že se pracovníci přesouvají průměrně šestkrát denně, přičemž pokaždé ztratí zhruba 8 minut přecházením, připojováním se na novém místě a vracením se zpět k práci. FrameFour zajistí uživatelům hladký průběh takových přesunů a poskytne jim konzistentní pracovní prostor pro jakýkoliv styl práce.  

FrameFour představuje také výborné řešení pro společnosti, které hledají pracoviště, jež podporují užití technologií a pomůcek a zároveň jsou nenáročná na prostor.

Produkty řady FrameFour mají jednotný design nohou. Kolekce zahrnuje samostatné pracovní stoly na 4 nohách (v nabídce je několik typů výšek), benchový stůl na 4 nohách, řadu jednacích stolů na 4 nohách (v nabídce je několik velikostí stolů a výšek tzv. úložné nohy) a úložnou nohu. Výška pracovních stolů a benchových řešení může být fixní, nebo nastavitelná. V nabídce je mimo jiné provedení s teleskopickýma nohama. Dále je možné objednat řadu doplňků od flexibilních pracovních pomůcek, přes prvky podporujících soukromí až k antimikrobiální úpravě. Jedinečná úložná noha zajistí uživateli snadný přístup k pracovní tašce a umožní mu dobít si mobilní telefon a další zařízení, která s sebou nosí. 

Steelcase je celosvětově největší společnost působící v oblasti kancelářského nábytku. Její sídlo je umístěno v Grand Rapids v USA. Steelcase dodává široký sortiment inovativních kancelářských produktů. Jejich produkty zahrnují kancelářská pracoviště, pracovní židle, konferenční nábytek, sestavy pro neformální sezení, audiovizuální techniku a řadu dalších interierových prvků.