Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
bez názvu.png

Židle Gesture od Steelcase nyní s podhlavníkem

Zvýšené používání mobilních zařízení vede ke vzniku zcela nových poloh, ve kterých dnes uživatelé využívají sedací nábytek.

Bez náležité podpory zejména šíje a horní části zad může docházet k bolestem v oblasti ramen a krku. Nový podhlavník židle Gesture ideálně řeší tyto problémy a poskytuje vysokou míru pohodlí.

Na rozdíl od jiných židlí  se podhlavník židle Gesture lépe adaptuje na individuální stavbu těla uživatele a dokonale podporuje všechny současné polohy sezení.

Gesture je první židle inspirovaná pohybem lidského těla při práci s moderními komunikačními prostředky, jako jsou tablety, mobilní telefony a notebooky. V rámci studie s 2000 účastníky v 11 zemích na 6 kontinentech bylo objeveno 9 zcela nových sedacích poloh.

Steelcase je celosvětově největší společnost, působící v oblasti kancelářského nábytku. Její sídlo je umístěno v Grand Rapids v USA.

Steelcase dodává široký sortiment inovativních kancelářských produktů. Jejich produkty zahrnují pracovní židle, konferenční nábytek, sestavy pro neformální sezení, kancelářská pracoviště, audiovizuální techniku a řadu dalších interierových prvků.