Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
m DSC_0465.jpg

Linstram realizoval kanceláře společnosti Gorenje v pražském BB Centru

Skupina Gorenje patří mezi vedoucí evropské výrobce domácích spotřebičů s více než šedesátiletou tradicí.

Linstram vstoupil do projektu již ve fázi úvodního space planningu a následně ve spolupráci se slovinským Gorenje Design Studiem vytvořil kompletní design interiéru nového sídla společnosti.

Komplexní dodávka zahrnovala kompletní fit-out, skleněné příčky, koberec  Essence stripe od holandské společnosti Desso, kancelářský nábytek Steelcase a svítidla firmy Luzifer. Základ pracoviště tvoří kancelářské stoly Fusion a Fusion Bench doplněné ergonomickou židlí Reply Air. 

Prodejní síť značky KUCHYNĚ gorenje se zaměřuje nejen na široký sortiment kuchyňského nábytku, ale také na nabídku domácích spotřebičů značky gorenje. V jejím sortimentu naleznem také exkluzivní řadou vestavěných spotřebičů gorenje+, která tvoří technologickou a designovou špičku ve své oblasti. 

Gorenje nabízí novou generaci kuchyňského nábytku s rozmanitým výběrem materiálů, výjimečným designem a vysokou funkčností, stejně tak jako i praktická řešení pro organizaci prostoru. Vybírat můžete z celé řady kuchyní, které vás překvapí svou ojedinělostí. Prodejní síť značky KUCHYNĚ gorenje nabízí výběr z řady KLASIK, to je klasický design kvalitních kuchyní německé výroby či z řady PREMIUM - vysoká kvalita, moderních a designových kuchyní s tradicí od roku 1962. V rámci těchto dvou řad si můžete vybírat modely kuchyní více moderní, designové či naopak styl country, rustikální nebo kuchyně klasické.

Gorenje spolupracuje nejen se světoznámými designéry jako je Karim Rashid a Ora-Ito, ale také s Gorenje design studiem. Produkty společnosti Gorenje obdržely řadu čestných ocenění v přední mezinárodní soutěži Red Dot Design Awards a dalších.