Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Ø_02.jpg

+Halle představilo nový produkt „Ø“, v překladu „ostrov“

Již sám název napovídá o využití tohoto nového produktu.

Jedná se o měkké benchové sezení, které podporuje sociální interakci a usnadňuje spolupráci mezi lidmi v rámci společných prostor kanceláře nebo veřejných prostor.

Řada malých ostrovů, které pracují jako samostatné moduly nebo je lze vzájemně spojit pomocí polstrované zádové opěrky a vytvořit tak větší sestavy, které budou vyhovovat potřebám vašeho prostoru. Ø je přístupný ze všech stran, aby mohl vytvořit vhodný prostor pro práci i odpočinek. Je vhodný do prostor navržených k odpočinku od našich každodenních pracovních povinností nebo do prostor pro neformální jednání. Z funkčního a estetického hlediska byl Ø vyvinut tak, aby vytvořil prostor pro lidi. Prostor, který je flexibilní, vřelý a osobní. Prostor, jehož přidanou hodnotou je možnost vytvoření přirozené interakce mezi nábytkem a životem. Ø je dánský výraz pro ostrov.

Jeho organický tvar působí měkce a přívětivě a vybízí k sezení. Je k dispozici v široké škále textilií nebo kůží.

Ø je dobrý a jednoduchý nápad, který zároveň vyhovuje svému účelu. Překonává nápady z různých světů a obrací abstraktní nápad v něco hmatatelného.

Sezení Ø bylo navrženo Kilo Design. Kilo je nápadem řízené průmyslové designové studio. Tvoří s holistickým přístupem a zkoumají potenciál křížení prvků nebo atributů z různých oborů, z kterých pak vytváří nové funkční a estetické hybridy. 

+HALLE je dánský výrobce vysoce kvalitního designového nábytku, který osobitým způsobem doplňuje všechny typy veřejných prostor.

Při navrhování svých nábytkových prvků  se +HALLE zaměřuje zejména na každodenní potřeby uživatelů. Vyvíjí nábytek, který plně vyhovuje současným požadavkům na estetiku i funkčnost. Nábytek, který podporuje sociální interakce. Nábytek, který usnadňuje spolupráci a také nábytek, který poskytuje pocit soukromí. 

V rámci  své vize spolupracuje +HALLE s vysoce talentovanými vizionářskými designéry a architekty, jejichž přístup k práci je založen na potřebách uživatelů. Mezi takové architekty nepochybně patří například mezinárodně známý Bjarke Ingels a jeho návrhářský tým KiBiSi.

+HALLE v uplynulých letech neustále rostla a stala se tak významným hráčem v oboru designového nábytku. Společnost obsluhuje firmy a instituce ze všech průmyslových odvětvích. Vysokou kvalitu jejích výrobků a respektování nejnovějších trendů v interiérovém designu dokazují dodávky renomovaným firmám a institucím, mezi které patří Google, Facebook, MoMa, BIG Architects, Microsoft, University of Miami a letiště Heathrow. V současné době distribuuje +HALLE své výrobky po celém světě, včetně Evropy, Spojených států, Asie, Středního východu a Austrálie.