Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Halm 3.jpg

Židle Halm výrobce Brunner získala Red Dot Design Award

Společnost Brunner má v nabídce další produkt, který se může chlubit oceněním Red Dot Design Award. Tentokrát vyhrála prestižní cenu za design a inovaci nevšední židle Halm.

Design židle Halm představuje dokonalou harmonii masivního dřeva a inovativní umělé hmoty. Sedák, opěrák a případné područky jsou v nabídce v 6 odstínech, které lze sladit s rámem například z bukového, nebo dubového dřeva. Tato elegantní židle vyniká schopností obstát ve všech zkouškách, které přináší provoz v kavárnách, jídelnách, restauracích, čekárnách zdravotnických zařízení apod. 

Promyšlený a jedinečný design židle Halm přesvědčil mezinárodní porotu odborníků k udělení renomované ceny Red Dot Award v kategorii Product Design 2017. Židle Halm bude po dobu jednoho roku vystavena v Red Dot Design Museum, největším muzeu současného designu na světě. 

 

Brunner je dnes jedním z předních evropských výrobců nábytku. Zabývá se výrobou sedacího nábytku pro komerční využití v kancelářích, zasedacích místnostech, čekárnách, neformálních zónách, kavárnách, veřejných prostorech, letištích a ve zdravotnictví.

Brunner vyrábí také vysoce kvalitní zakázkový nábytek pro celou řadu komerčních a administrativních prostor. S produkty, z nichž mnohé byly oceněny prestižními designovými cenami, a téměř nekonečnou řadou modelů, materiálů, barev, látek, přemění Brunner individuální přání ve fascinující realitu. Brunner vyrábí exklusivně v Německu, respektive v Rheinhau blízko Baden Badenu. Produkty jsou distribuovány po celém světě.