Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
HSBC 7 kopie.jpg

Realizace nového sídla HSBC v budově Florentinum

Společnost Linstram dokončila realizaci dalšího významného klienta v nové administrativní budově Florentinum.

Na ploše více než 1000 metrů čtverečních jsme umístili 102 kancelářských míst ve stolovém systému FrameOne od americké firmy Steelcase. Stolové konfigurace zahrnovaly skupinová pracoviště v otevřených prostorech i individuální kanceláře. Dodávka pro společnost HSBC zahrnovala také dvojitě zasklené bezrámové příčky v elegantním černém provedení.

HSBC, která má sídlo v Londýně, je jednou z největších finančních a bankovních organizací na světě. Její  mezinárodní síť se skládá z více než 8 000 zastoupení v 87 zemích a teritoriích v Evropě, Asii a Tichomoří, na amerických kontinentech, na Středním východě a v Africe.

Její akcie se obchodují na burze v Londýně, Hongkongu, New Yorku, Paříží a Bermudách. Akcie HSBC Holdings plc drží téměř 220 000 akcionářů ve 119 zemích a teritoriích.

Prostřednictvím mezinárodní sítě propojené vyspělou technologií včetně dynamicky rostoucí kapacity v oblasti e-commerce poskytuje HSBC plnou škálu finančních služeb: osobní finanční služby, firemní bankovnictví, korporátní bankovnictví, investiční bankovnictví a trhy, privátní bankovnictví a další.