Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
DSC_0586.jpg

Johnson & Johnson využívá nové kanceláře dodané společností Linstram.

Společnosti sdružené pod značkou Johnson & Johnson působí ve více než 60 zemích světa a zaměstnávají přibližně 130 000 lidí.

Společnost pro své nové sídlo zvolila budovu Mechanika 2 v komplexu Waltrovka, jehož developerem je Penta Real Estate. Cílem projektu bylo sestěhování všech společností ze skupiny J&J do jedné budovy (Johnson&Johnson, JNJ GBS, Lifescan, Jansen Cilag, The Vision Care Institute). Dodávka interiéru zahrnovala 1200 pracovišť, mnohé neformální zóny, konferenční centrum, zasedací místnosti, venkovní nábytek na terasu i tělocvičnu. 600 pracovních míst bylo dodáno v řadě Ology s možností výškového nastavení. 

Johnson & Johnson je globální americká farmaceutická firma, vyrábějící mimo jiné také zdravotnické prostředky a toaletní a hygienické zboží. Byla založena v roce  1886. Její kmenové akcie jsou součástí indexu Dow Jones Industrial Average a společnost je uvedena v Fortune 500, neboli žebříčku 500 největších společností v USA, který každoročně publikuje časopis Fortune.

Steelcase je celosvětově největší společnost působící v oblasti kancelářského nábytku. Její sídlo je umístěno v Grand Rapids v USA. Steelcase dodává široký sortiment inovativních kancelářských produktů. Jejich produkty zahrnují kancelářská pracoviště, pracovní židle, konferenční nábytek, sestavy pro neformální sezení, audiovizuální techniku a řadu dalších interierových prvků.