Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
z Factory 010.jpg

10 let spolupráce se společností Johnson & Johnson Global Business Services

Linstram pokračuje v realizaci expanze Globálního Finančního Servisního Centra společnosti Johnson & Johnson.

Linstram zahájil spolupráci se společností Johnson & Johnson již v roce 2006 kompletním vybavením jejich kanceláří v budově Factory Office Center na pražském Smíchově. Jednalo se o dodávku 360 pracovišť. Standardem každého pracoviště byl stolový systém TNT ve tvaru L s paravány Frontier a pracovní židle Please.

V druhé polovině roku 2015 a na začátku roku 2016 jsme realizovali expanzi 200 pracovišť. Projekt zahrnoval kompletní space planning prostoru včetně poradenství na efektivnější využití stávajících kanceláří a začlenění tzv. Focus Rooms do prostor kanceláří. Pracoviště jsou z nábytkové řady Frame One Bench s paravány Partito Screen. Jednotlivá pracoviště od sebe oddělují samostatně stojící paravány Partito Wall. Sedací nábytek zahrnuje ergonomickou pracovní židli Please a konferenční židle Eastside a Cobi. Součástí dodávky byla také kompletní výměna všech stávajících podlahových krytin za nové v rozsahu 4500 m2

Společnost Johnson & Johnson je největší světovou společností, která se již více než 120 let věnuje zdraví lidí. Cílem společnosti je vyvíjet a dodávat zdravotnické výrobky a prostředky nejvyšší kvality a přispět tak k vyléčení nebo výraznému zlepšení zdravotního stavu a kvality života pacientů. Nabízí nejúplnější sortiment výrobků pro zdravotní péči na světě a poskytuje s tím související komplexní služby v oblasti zdravotnických prostředků a diagnostiky, volně prodejných přípravků a léků na předpis.

Společnosti sdružené pod značkou Johnson & Johnson působí v 57 zemích světa. Globální Finanční Servisní Centrum (GFS EMEA) je jednou z 5 globálních organizací podporující hlavní finanční procesy společnosti Johnson & Johnson pro partnerské organizace regionu EMEA. Jejich cílem je poskytovat nákladově efektivní služby na vysoké úrovni, v prostředí spolupracujících mezinárodních sektorů.

V České republice je umístěno jedno ze šesti hlavních finančních center (Johnson & Johnson Global Business Services). Tato GFS centra mají jak regionální, tak v některých případech i globální odpovědnost v oblastech účetnictví a finančního řízení. V pražské společnosti pracuje dnes více než 400 J&J zaměstnanců, kteří přichází z celého světa a mluví 33 různými světovými jazyky, což společnosti umožňuje naplňovat jazykové potřeby svých partnerů. Veškerá firemní komunikace probíhá v angličtině, která je oficiálním firemním jazykem.