Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
DSC_0054 small.jpg

Linstram se podílel na rekonstrukci Kulturního centra Průhon

Společnost Linstram zvítězila ve výběrovém řízení na dodavatele interieru nově rekonstruovaného Kulturního centra Průhon.

Interiér vznikl na základě návrhu architektonické kancelář RH Arch a dodávka zahrnovala mobiliář pro konferenční sál, knihovnu, jazykové účebny, keramické dílny a další prostory centra. Jsou zde využity produkty firem Steelcase, Brunner, Pedralli a dalších dodavatelů firmy Linstram. 

Na programu kulturního centra budou pravidelná divadelní představení, která budou probíhat ve zbrusu novém společenském sále s profesionální AV technikou. Příznivci koncertů a taneční zábavy uvítají akce probíhající v nedaleké Sokolovně Řepy, která s KC Průhon úzce spolupracuje. Navštívit můžete mimo jiné i cestovatelské semináře a vydat se tak na exotická místa, aniž byste překročili státní hranice. 

Na denním pořádku zde budou také zájmové kurzy v tanečním, hudebním, sportovním či výtvarném duchu. Pilovat své dovednosti mohou zájemci takřka v čemkoliv. Prostor pro vlastní kreativitu poskytne například výtvarná dílna, hudebna nebo zvuková zkušebna. V nabídce nechybí ani vzdělávací jazykové kurzy, které jsou šité na míru jednotlivým věkovým kategoriím podle jejich jazykové úrovně.

Kulturní centrum Průhon bude poskytovat také prostory k pronájmu, a to jak pro veřejné, tak i soukromé účely. Pokud potřebujete uspořádat firemní zasedání, školní ples nebo rodinnou oslavu, KC Průhon je ideálním řešením. Prostory k pronájmu se nacházejí nejen v samotné budově KC Průhon, ale i v již zmíněné Sokolovně Řepy s kapacitou až 150 míst. 

Potěšením pro oko jsou výstavní prostory galerie, kde bude vždy možné obdivovat ta nejlepší díla vybraných umělců. Pokud byste sami chtěli být tvůrčí, vyzkoušet si můžete třeba náš fotografický ateliér nebo zapojte fantazii a vymodelujte svůj vlastní umělecký kousek v keramické dílně.

Součástí kulturního centra bude také Knihovna Řepy, která se může pyšnit zásobou více než 9 000 knižních titulů k zapůjčení. Knihovna je zároveň zapojena do pilotního projektu Městské knihovny v Praze, který je nazván Metropolitní knihovna. Tento projekt přináší řadu nesporných výhod, nejen pro zaměstnance knihovny formou metodické pomoci a rekvalifikačních kurzů, ale samozřejmě i čtenářům. Ti se mohou těšit například na neustále aktualizovaný výměnný soubor knih z fondu MKP v rozsahu 1500 – 2000 knih. Na programu knihovny jsou také literární pořady, programy pro děti a oblíbená setkání s autory vybraných publikací. V prostorách knihovny návštěvníci jistě ocení i posezení u kávy, které si mohou internetoví příznivci zpříjemnit surfováním na internetu, díky bezplatné WiFi v rámci celé budovy.