Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
LessThanFive-chair-w05-main_2400_1792_90.jpg

Coalesse uvádí na trh Less than Five

Židli vyrobenou z karbonových vláken, jednoho z nejpevnějších a nejlehčích materiálů současnosti.

Židle z dílny designera Micheala Younga byla představena v dubnu na veletrhu Salone del Mobile 2015. Židle váží přibližně 2 kg a je demonstrací dokonalého využití tradičního řemesla ve spojení s nejmodernějšími technologiemi. Unikátní materiál a technologie výroby umožňují volbu jedinečných barevných kombinací a povrchů. 

Coalesse je premiová designová značka  firmy Steelcase světového lídra v oblasti kancelářského nábytku. Produkty Coalesse jsou oceněny mnoha světovými designovými cenami  a přinášejí svým  uživatelům novou kvalitu do kanceláří a domovů.

 Společnost Coallesse má síldo v San Francisku ve státě Kalifornie. Nabízí inovativní a praktický designový nábytek, který umožňuje mnohdy mobilním pracovníkům pracovat v inspirujícím prostředí. Aktivita firmy Coalesse byla úspěšně zahájena v roce 2008. Coalesse se snaží vytvářet přímou souvislost mezi pracovním prostředím a životním stylem. To se odráží v moderních produktech pro kancelářské i domácí využití. Nábytek inspiruje uživatele pracovat novým způsobem v souladu s jejich potřebami.

Coalesse spolupracuje s věhlasnými designery jako jsou například Scott Wilson, Patricia Urquiola, Emilia Borgthorsdottir, Stephan Copeland and Cory Grosser,Jean-Marie Massaud a Toan Nguyen . Designéři při vývoji úzce spolupracují s Coalesse a využívají její analytické studie o nových trendech v kancelářské práci.

Produkty Coalesse jsou doporučovány a specifikovány architekty a designery zejména těm klientům, kteří touží získat inspirující dynamické a kreativní prostory.