Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
LessThanFive-chair-w05-main_670_500_90.jpg

Židle LessThanFive od Coalesse získala dvě prestižní ocenění

Židle LessThanFive z dílny designera Micheala Younga získala ocenění iF Gold Design Award a následně také Red Dot Award – Product Design 2017.

Tato židle značky Coalesse představuje dokonalé spojení tradičního řemesla a nejmodernějších technologií. Unikátní materiál a technologie výroby umožňují volbu jedinečných barevných kombinací a povrchů. Židle LessThanFive je vyrobena z jednoho z nejpevnějších a zároveň z nejlehčích materiálů současnosti - z karbonových vláken. Židle váží pouhé 2 kilogramy.

Coalesse je premiová designová značka  firmy Steelcase světového lídra v oblasti kancelářského nábytku. Produkty Coalesse jsou oceněny mnoha světovými designovými cenami  a přinášejí svým uživatelům novou kvalitu do kanceláří a domovů.

Společnost Coalesse nabízí inovativní a praktický designový nábytek, který umožňuje mnohdy mobilním pracovníkům pracovat v inspirujícím prostředí. Aktivita firmy Coalesse byla úspěšně zahájena v roce 2008. Coalesse se snaží vytvářet přímou souvislost mezi pracovním prostředím a životním stylem. To se odráží v moderních produktech pro kancelářské i domácí využití. Nábytek inspiruje uživatele pracovat novým způsobem v souladu s jejich potřebami.

Coalesse spolupracuje s věhlasnými designéry jako jsou například Scott Wilson, Patricia Urquiola, Emilia Borgthorsdottir, Stephan Copeland and Cory Grosser, Jean-Marie Massaud a Toan Nguyen. Designéři při vývoji úzce spolupracují s Coalesse a využívají její analytické studie o nových trendech v kancelářské práci.

Produkty Coalesse jsou doporučovány a specifikovány architekty a designéry zejména těm klientům, kteří touží získat inspirující dynamické a kreativní prostory.