Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Halle_True Love_Chair_05.png

Linstram zařadil do portfolia produkty dánské společnosti +HALLE

+HALLE je dánský výrobce vysoce kvalitního designového nábytku, který osobitým způsobem doplňuje všechny typy veřejných prostor.

Při navrhování svých nábytkových prvků  se +HALLE zaměřuje zejména na každodenní potřeby uživatelů. Vyvíjí nábytek, který plně vyhovuje současným požadavkům na estetiku i funkčnost. Nábytek, který podporuje sociální interakce. Nábytek, který usnadňuje spolupráci a také nábytek, který poskytuje pocit soukromí. 

V rámci své vize spolupracuje +HALLE s vysoce talentovanými vizionářskými designéry a architekty, jejichž přístup k práci je založen na potřebách uživatelů. Mezi takové architekty nepochybně patří například mezinárodně známý Bjarke Ingels a jeho návrhářský tým KiBiSi.

+HALLE v uplynulých letech neustále rostla a stala se tak významným hráčem v oboru designového nábytku. Společnost obsluhuje firmy a instituce ze všech průmyslových odvětvích. Vysokou kvalitu jejích výrobků a respektování nejnovějších trendů v interiérovém designu dokazují dodávky renomovaným firmám a institucím, mezi které patří Google, Facebook, MoMa, BIG Architects, Microsoft, University of Miami a letiště Heathrow. V současné době distribuuje +HALLE své výrobky po celém světě, včetně Evropy, Spojených států, Asie, Středního východu a Austrálie.