Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
maly DSC_0615.1.jpg

Nábytek Brunner v showroom Elite Bath

Linstram realizoval dodávku nábytku do showroom koupelnového studia Elite Bath.

Součástí dodávky jsou židle A-Chair a Finasoft, stoly Hoc a řada loungového sezení Finalounge od německého výrobce Brunner. Všechny produkty byly vybírány tak, aby respektovaly architektonický návrh studia DaM.

Čistý design od studia DaM posunul showroom v pražském Karlíně do kategorie architektonických skvostů. Na návrhu pracoval Richard Doležal, zakladatel a jednatel architektonického studia, se svými kolegy. Architektonická kancelář DaM byla založena v roce 1990. DaM za dobu své existence navrhl a realizoval řadu projektů a staveb jak ve Švýcarsku, tak i v České republice. K nejvýznamnějším realizacím patří například Palác EURO na Václavském náměstí, administrativní budova Filadelfie (BB Centrum) a Main Point Karlín nebo bytový dům s tělocvičnou na Petrském náměstí.

Elite Bath, člen skupiny Siko, je nový, jedinečný, koncept koupelnového studia pro ty nejnáročnější. Pro ty, kteří se nespokojí s běžným standardem ve vybavení koupelen a mají vysoké nároky zejména na estetiku a design. Rádi se obklopují „čistou krásou“. Studio poskytuje prvotřídní a profesionální služby spojené se zařizováním Vaší koupelny snů. Výrobci koupelnového vybavení, jejichž výrobky najdete v Elite Bath, patří ke špičkám v oboru.