Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
DSC_0252.JPG

Linstram realizoval kanceláře Huawei

Pro nové sídlo společnosti Huawei dodal Linstram nábytek Steelcase a Coalesse.

Společnost Huawei se rozhodla přestěhovat do novější budovy GreenLine Kačerov na Praze 4. Prostory nových kanceláří navrhoval architekt společnosti Aecom Spain. Linstram dodal kancelářský nábytek americké společnosti Steelcase. Do nových prostor bylo dodáno 209 pracovních míst ze stolové řady Kalidro, FrameOne a OttimaEco Bench. Jednotlivá pracoviště jsou oddělena paravány, které zvyšují úroveň soukromí. Pracovní místa jsou doplněna mobilními kontejnery. Prezentační místnost je vybavena řadou media:scape Lounge. Designové lampy dodala společnost Santa & Cole ze Španělska.

Čínská společnost Huawei je od roku 2012 největším světovým dodavatelem telekomunikační infrastruktury. Do výroby telefonů společnost vstoupila v roce 2003, první smartphone byl vyroben o šest let později. Na konci roku 2012 se firma poprvé stala třetím největším světovým výrobcem telefonů podle počtu prodaných kusů. Tuto pozici si společnost držela i na konci roku 2016.

Steelcase je celosvětově největší společnost působící v oblasti kancelářského nábytku. Její sídlo je umístěno v Grand Rapids v USA. Steelcase dodává široký sortiment inovativních kancelářských produktů. Jejich produkty zahrnují kancelářská pracoviště, pracovní židle, konferenční nábytek, sestavy pro neformální sezení, audiovizuální techniku a řadu dalších interierových prvků.