Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Steelcase_media scape_7.jpg

Steelcase oznámil vylepšení inovativní produktové řady media:scape

media:scape nabízí nyní podporu HD videokonferenčních systémů, umožňující týmům lépe spolupracovat.

Steelcase Inc. (NYSE:SCS), světový výrobce kancelářského nábytku, oznámil nové vylepšení inovativní produktové řady media:scape. media:scape nyní nabízí podporu HD videokonferenčních systémů, umožňujícím týmům lépe spolupracovat – lokálně i globálně – tím, že jim pomáhá spojit se a sdílet informace rychle a snadno.

Mnoho společností pracuje na snižování nákladů, cestování je často nahrazováno Hightech nástroji, jako například HD videokonferencemi. Mnoho HD videokonferenčních systémů může být pouze v jedné určité, velmi drahé místnosti a slouží jedinému účelu a více se zaměřují na technologie než na lidi. Steelcase vyvinul řešení, které poskytuje HD videokonference i spolupráci a hlavně prostor, který spíše podporuje potřeby uživatelů, než jen samotné HD systémy. Steelcase se zaměřil na své řešení media:scape, které spojuje nábytek s technologií proto, aby pomáhal týmům sdílet informace a snadno a rychle spolupracovat. Media:scape nyní dokáže podporovat HD videokonferenční systémy podle přání klienta a nastavení jeho media:scape.

Jakmile je HD videokonference zapojená, HD video se automaticky zapne a objeví se na obrazovce. Tento jednoduchý způsob je postavený na základní formuli media.scape: „otevřít.připojit.sdílet“. Protože toto řešení je součástí nábytku, může být instalováno jak v kancelářích, tak v otevřených prostorech. V otevřených prostorech se osvědčí systém „stříšky“, která zlepšuje kvalitu zvuku.