Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
KB 01 kopie.jpg

Nové sídlo Komerční banky

Komerční banka patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy.

Komerční banka je univerzální bankou se širokou škálou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Je mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Společnosti Skupiny KB nabízejí pojištění a další specializované služby.

Všechny její služby jsou dostupné prostřednictvím husté sítě poboček,  vlastní distribuční sítě a přímého bankovnictví. 

Při navrhování interiéru nové centrály Komerční banky bylo klíčové najít řešení, které podpoří vzájemnou komunikaci pracovníků a zároveň umožní každému z nich soustředit se na samostatnou práci.

Komplexní dodávka více než 1336 pracovišť je založena na konceptu univerzality stolové řady Kalidro a paravánů Partito. Paravány člení prostor a poskytují pracovníkům vizuální soukromí pro koncentrovanou práci. Jejich výška zajišťuje podmínky i pro vzájemnou komunikaci a spolupráci, při které vzniká nejvíce inovativních řešení.

Jak ukazuje dlouhodobý výzkum, kvalita sedacího nábytku významně ovlivňuje výkonnost pracovníků. Unikátní síťovina židlí Reply Air poskytuje zádům dynamickou podporu a zajišťuje tak ergonomické, zdravé sezení v každé pracovní poloze.