Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
ingalera_01.jpg

Produkty společnosti Pedrali v unikátním projektu vězeňské restaurace

Ojedinělý projekt, skutečný most spojující poprvé „zvenčí i zevnitř.“ To je cílem InGalera.

InGalera je první příklad restaurace v Itálii, otevřené každému, kdo se nachází ve věznici Milan Bollate House of Detention, známou svou metodou zaměřenou na rehabilitační stránku odpykávání trestu.

Restaurace s 52 místy k sezení je otevřena pro veřejnost na obědy a večeře od pondělí do soboty. Pracuje zde celkem devět osob, pět je v kuchyni a čtyři v restauraci. Všichni zaměstnanci, až na šéfkuchaře a vrchního číšníka, jsou z řad vězňů. Šéfkuchař a vrchní číšník jsou externí profesionálové, kteří byli do projektu přizváni, aby mu dodali prestiž.

Interiér byl navržen architektem Augustem Comi, který řekl: „Návrh koncepe restaurace InGalera vychází ze zachování čistých a strohých linií typických pro vězeňské prostředí, jakožto místo, kde je brán největší zřetel na funkčnost. Použití pastelových barev, které odráží téma okenních rámů na fasádě, dodává celé místnosti charakter lehkosti a elegantní jednoduchosti.

V přívětivé a světlé restauraci, kde byl harmonicky použit nábytek společnosti Pedrali. Konkrétně židle Volt s područkami i bez, v bílé a béžové barvě. Čistý lineární design těchto židlí navrhla dvojice designérů, Claudio Dondoli a Marco Pocci. Židle byly doplněny stoly Inox s bílou podnoží.

Společnost Pedrali byla založena v roce 1963 a nabízí širokou škálu nábytkových produktů s různorodým uplatněním díky vysoké funkčnosti a vynikajícímu designu. Pedrali vyrábí své produkty 100% v Italii ve svých moderních výrobních závodech v Mornico al Serio (Bergamo) a Manzano (Udine).

Současný design stolů a sedacího nábytku vyráběných firmou Pedrali a konkurenceschopné ceny umožní uspokojit potřeby širokého segmentu uživatelů. Tyto atributy umožňují firmě Pedrali hrát významnou roli na trhu s nábytkem pro komerční i soukromou sféru. 

Společnost Pedrali je známá svým aktivním přístupem k novým trendům a vývoji použitých materiálů. Výzkum a vývoj jsou základem úspěchů firmy. Využití moderních technologií výroby, aplikace nových materiálů a trvalá spolupráce se špičkovými designery jsou klíčem k moderním produktům, které jsou vysoce oceňovány a v minulosti již obdržely celou řadu designových ocenění.