Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Neocon_2016_04.jpg

Linstram dodavatelem produktů PolyVision

Linstram opět rozšířil své portfolio. Tentokrát o produkty značky PolyVision, předního světového výrobce keramicko-ocelových povrchů využívaných při výrobě tabulí a architektonických obkladů.

Již více než 60 let vyrábí společnost PolyVision unikátní keramicko-ocelové povrchy CeramicSteel, které prokazují svou výjimečnou odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Za dobu své existence dodala společnost různé typy tabulí do více než 8 milionů školních učeben. Architektonické obklady společnosti PolyVision jsou instalovány v nepřeberném množství vlakových stanic, ve stanicích metra, v tunelech, hotelech, nemocnicích apod. Jejich celková rozloha překračuje 185 milionů metrů čtverečních. 

Keramicko-ocelové povrchy, která vyrábí společnost PolyVision, patří k nejodolnějším známým materiálům. Jsou silné, pevné, nekorodují a nelze je poškrábat. Jsou stálobarevné, odolné vůči skvrnám a lze je snadno omýt. Náklady na jejich údržbu jsou tudíž zcela minimální.

V roce 2001 se společnost PolyVision stala součástí Steelcase, předního světového výrobce kancelářského nábytku s historií delší než 100 let. Steelcase dodává široký sortiment inovativních kancelářských produktů. Portfolio společnosti Steelcase zahrnuje pracovní židle, konferenční nábytek, sestavy pro neformální sezení, kancelářská pracoviště, audiovizuální techniku a řadu dalších interiérových prvků.