Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
DSC_9438.jpg

Poradenské centrum E.ON na Jakubském náměstí v Brně

Linstram realizoval další interier pro skupinu E.ON.

Autorem interiéru je architektonická kancelář Pelčák a Partner Architekti. Koncepcí návrhu je vytvoření jasného tvaru prostoru, jeho ponechání v čisté podobě a zdůraznění materiality podlahy, stolů a lavic i svítidel (jediný použitý materiál je tedy dřevo). Společnost Linstram jako dlouholetý partner skupinny E.ON spolupracovala na designové konceptu a navrhovala výsledný produktový mix. Následně se na základě výběrového řízení stala generálním dodavatelem interiéru. Dodávka zahrnovala typový a atypický mobiliář, designové osvětlení, interiérová a exteriérová loga společnosti E.ON.

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působí od roku 1998. Dodává elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobuje více než 220.000 zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě.

Pelčák a Partner Architekti je autorská architektonická kancelář. Roku 2008 ji založil Petr Pelčák, který předcházejících 15 let spoluvedl ateliér Architekti Hrůša & Pelčák a který je profesorem Fakulty architektury Vysokého učení technického v Brně, kde také vyučuje. Kancelář má tedy přímé spojení s akademickou sférou, ale profesionalita a odbornost její práce vyrůstá především z více něž 15tileté spolupráce jádra týmu a ze zázemí dlouhodobých a osvědčených spolupracovníků jednotlivých profesí, tedy ze stabilního subdodavatelského systému specialistů. 15-ti členný projekční tým je složen z architektonické a stavebně-technické skupiny, vedené partnery společnosti s více než 25tiletou zkušeností v oboru.