Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
ray_9262A_ray_table_9312_9_team_TE101.jpg

Židle Ray získala stříbrnou medaili v soutěži Gute Gestaltung

Židle Ray byla oceněna stříbrnou medailí v kategorii produktů v soutěži Gute Gestaltung 2019 (Good Design 2019), který organizuje Německý klub designérů (The Deutsche Designer Club).

Vysoká konferenční židle se zabudovanými ergonomickými zónami nabízí výjimečné pohodlí a je vyrobená z nejkvalitnějších materiálů. Židle nabízí mnoho designových podob díky kombinaci různých materiálů. Tři polštáře, ze kterých je opěrná část složená, vytváří nezávislé ergonomické zóny, které mohou být provedeny z různých materiálů. Židle je součástí konferenční kolekce Ray navržené stuttgartským designérským duem jehs+laub. Kolekce kromě klasické konferenční židle zahrnuje také sedací křeslo, univerzální stoly a polstrovanou židli dostupnou v mnoha verzích.

Gute Gestaltung je soutěž každoročně pořádaná ve Frankfurtu nad Mohanem, ve které jsou ceny udělovány celkem v 9 kategoriích, kam dále patří např. cena za jedinečnost nebo kampaň.

Brunner je dnes jedním z předních evropských výrobců nábytku. Zabývající se výrobou sedacího nábytku pro komerční využití v kancelářích, zasedacích místnostech, čekárnách, neformálních zónách, kavárnách, veřejných prostorech, letištích a ve zdravotnictví.

Brunner vyrábí také vysoce kvalitní zakázkový nábytek pro celou řadu komerčních a administrativních prostor.

S produkty, z nichž mnohé byly oceněny prestižními designovými cenami, a téměř nekonečnou řadou modelů, materiálů, barev, látek, přemění Brunner individuální přání ve fascinující realitu. 

Brunner vyrábí exklusivně v Německu, respektive v Rheinhau blízko Baden Badenu. Produkty jsou distribuovány po celém světě.