Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Steelcase_Reply_3.jpg

Reply a Reply Air

Řada kancelářských židlí Reply má čtyři hlavní přednosti: přizpůsobivost, pohodlí, jednoduchost a udržitelnost.

Během posledních let se individuální práce dramaticky změnila. Lidé častěji spolupracují a pohybují se po kanceláři. Tato změna má za následek ztrátu osobního prostoru. Klíčem k řešení toho problému je citlivě strukturované pracoviště. Z průzkumu Steelcase IPSOS vyplývá, že 46% evropských pracovníků trpí nejméně jednou týdně bolestí zad. 63% z nich neumí nastavit svou židli (TNO).

V reakci na poslední trendy v kancelářské práci Steelcase oznámil uvedení nové řady “high-performance” kancelářských židlí “Reply” a “Reply Air”. Kombinace moderního designu a speciální technologie zpracování reaguje na současné požadavky uživatelů. Portfolio Reply bylo vytvořeno se třemi hlavními úkoly: "okamžitý komfort”, “jednoduchost” a “úprava dle představ zákazníka”. Řada nabízí dva alternativní styly s cílem maximalizovat výběr v oblastech designu a funkcionality.

Isabelle Le Gall, Director Seating pro Steelcase International, řekla: “Téměř 9 let našeho života strávíme sezením v práci. Důležité je, abychom se přitom cítili pohodlně a pevně. Řada Reply byla speciálně vytvořena, aby poskytovala dynamickou podporu třem klíčovým oblastem zad - hrudní, bederní a pánevní oblasti. 

Charakteristickým rysem “tradiční” židle Reply jsou dvě výplně opěradla, každá s různou hustotou, pro vyrovnanou podporu páteře. Vrchní a spodní část zad mají rozdílný druh podpory. Vrchní část opěradla Reply obsahuje pevnější výplň, zatímco spodní část měkčí výplň. “Tradiční” Reply využívá novou metodu zpracování polstrování, která nabízí o 50% vyšší rychlost schnutí oproti tradičnímu polstrování. Jeho struktura pak vytváří podmínky pro dodatečnou cirkulaci vzduchu umožňující rychlejší schnutí v případě, že se uživatel zpotí.