Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Steelcase_ShareIt_4.jpg

Share It - inteligentní řešení úložných prostor

Share It přináší modulární a rozmanitý design úložných prostor, který má za cíl zvýšit výkon jak lidí, tak samotného pracoviště.

Steelcase, světová jednička na trhu s kancelářským nábytkem dnes představuje Share It – nový inteligentní systém úložných prostor.

Steelcase chápe, že efektivní využití prostoru nikdy nebylo tak důležité jako je dnes. Jak se způsoby práce mění a modernizují, tradiční úložné systémy se stávají přebytečnými. Share It je vytvořen tak, aby vyhovoval tomu, jak lidé dnes chtějí pracovat.

System Share It sestává z uzamykatelných skříněk, osobních i společných úložných prostor a úložných prostor pro konferenční místnosti.

Díky své modularitě Share It umožňuje strukturovat společné prostory a využívat dříve přebytečná místa v kanceláři. Úložné prostory slouží jak pro rozdělení prostoru tak jako komunikační zóny pro týmy, současně absorbují hluk.

Díky Share It je možno efektivně spolupracovat v týmu a současně zachovávat na pracovišti pořádek a systém. Body “Touch down” s integrovanými úložnými prostory mohou být využity pro neformální diskuze a improvizovaná setkání.

Steelcase vytvořil Share it pro potřeby moderních kanceláří, s důrazem na maximální využití prostoru bez snížení jeho kvality. Nina Daum, Product development, Steelcase International, řekla: “Úložné prostory jsou pojímány jako nedůležitá oblast kancelářského nábytku, ale náš designérský tým se snaží toto pojetí změnit. Pomocí včlenění úložných prostor s dalšími koncepty nábytku a pomocí vývoje řady sestavitelných prvků můžeme úložné prostory vystavit na odiv. Není to jen o tom, mít kam uklidit složky a dokumenty. Je to o maximalizaci výkonnosti, zdokonalování produktivity a vhodném prostoru pro rychlé a snadné nalezení správných dokumentů na správném místě. Uvedení Share It přináší cenově dostupný a adaptabilní product, který uživatelům přináší svobodu, a přitom si stále udržuje kvalitu a styl. Jsme přesvědčeni že klienti shledají Share It inovativním a snadno použitelným. S množstvím konfigurací je toto jeden z našich nejvíce přizpůsobitelných produktů.”