Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
DSC_0002s.jpg

Společnost Sita expandovala

Linstram realizoval další etapu kanceláří pro společnost Sita.

SITA je telekomunikační organizací s dominantní působností v letecké dopravě. Linstram zahájil spolupráci pro společnost SITA již v roce 2008, kdy realizoval její pražské sídlo v administrativním komplexu The Park. 

V roce 2015 jsme navrhovali expanzi 61 pracovišť na ploše 700 m² v budově 11. Projekt zahrnoval kompletní space plannig prostoru, návrh designu a barevného konceptu pracovišt, zasedacích místností, neformální zóny a kuchyňky. Linstram zpracoval kompletní projekt včetně vizualizací, které výrazně usnadnily rozhodování managementu. Dodávka zahrnovala kompletní fit-out, dodávku koberců Desso Stratos a jednoskelných bezrámových příček. Pracoviště jsou z nábytkové řady Ology doplněné kontejnery Implicit a paravány Partito. Sedací nábytek zahrnuje ergonomickou židli Please, konferenční židle Eastside a jídelní židle Tweet a Westside.

Název SITA je zkratkou složenou ze začátečních písmen francouzského „Société Internationale de Télécommunications Aéronautiques“. Z původně francouzské firmy se záhy stala celosvětovou, pokrývající 158 států.

Jejími zákazníky jsou nejen letecké společnosti a týmy na letištích, ale i v agenturách. Ústředí společnosti se nachází v Ženevě, zúčtovací středisko v Paříži a servisní organizace společnosti SITA najdeme po celém světě. 

V České republice operuje společnost SITA na všech větších letištích, jako jsou Praha, Ostrava, Brno a Karlovy Vary.