Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Creative_Spaces_Mosaic-1.jpg

Steelcase a Microsoft nabídnou Creative Spaces

Společnosti Steelcase a Microsoft oznámily spolupráci na projektu, který pomůže pracovníkům probudit jejich kreativní potenciál.

Současné globální otázky vyžadují od každého z nás, abychom využívali svůj kretivní potenciál. Nezáleží na tom, zda zrovna řešíme problém, vytváříme nové vztahy, nebo generujeme nápady. Jak ukazují průzkumy, poskytneme-li pracovníkům důmyslně navržené pracoviště, které funkčním způsobem propojí prostor a technologii, probudíme jejich kreativitu. Výsledek v podobě inspirativních myšlenek a urychlení inovací na sebe nenechá dlouho čekat.   

Společnosti Steelcase a Microsoft jsou přesvědčeny, že všichni lidé mají schopnost tvořit. Výzkum, na kterém obě společnosti pracovaly, bohužel ukázal, že podmínky pro rozvoj kreativity jsou na většině pracovišť nedostatečné.

Na základě výsledků výzkumu se společnosti Steelcase a Microsoft rozhodly společně prostudovat budoucí styly práce a vyvinout řadu technologiemi skvěle vybavených prostor, které pomohou firmám posílit kreativní myšlení a spolupráci. 

Výsledkem jsou kreativní prostory, které nenásilným způsobem propojují ta nejlepší Microsoft Surface zařízení s architekturou a nábytkem společnosti Steelcase. Toto funkční spojení důmyslně vybavených prostor s vysoce kvalitní technologií pomáhá pracovníkům generovat nové nápady a posouvat je vpřed. 

Steelcase je celosvětově největší společnost působící v oblasti kancelářského nábytku. Její sídlo je umístěno v Grand Rapids v USA. Steelcase dodává široký sortiment inovativních kancelářských produktů. Jejich produkty zahrnují kancelářská pracoviště, pracovní židle, konferenční nábytek, sestavy pro neformální sezení, audiovizuální techniku a řadu dalších interierových prvků.