Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
18-0109892-1.jpg

Steelcase oznámil spolupráci se společností Officebricks

Řešení, které Steelcase ve spolupráci s Officebricks přináší, je tak ideálním propojením otevřeného i uzavřeného prostoru umožňující efektivnější práci.

V dnešní době je naprostá většina kanceláří typu open space, díky kterým dochází k efektivnímu využití pracovního prostoru a možnosti spolupráce mezi kolegy. Často však tento typ kanceláře může vést ke krizím z hlediska omezení osobního prostoru – setkáváme se s negativním vlivem prostředí na kreativitu, produktivitu a pracovní nasazení zaměstnanců.

 Díky speciálním zvukotěsným kabinám mohou pracující načerpat sílu v odděleném prostředí i v rámci otevřené kanceláře. Výhodou Officebricks je bezesporu také jejich rychlá instalace a široká škála barevného provedení.

„Otevřený prostor kanceláře musí umožňovat propojení s privátními prostory. Vzhledem k tomu, že uzavřené kanceláře se postupně vytrácí, Officebricks  nabízí útočiště, ve kterém zaměstnanci mohou najít chvíli klidu. Naše spolupráce se Steelcase je tak příležitostí k rovnováze mezi potřebou spolupráce a soukromím a nabízí ideální řešení pro naše zákazníky. Jsme relativně mladou společností, ale ve spolupráci se Steelcase vidíme vysoký potenciál,“ říká Peter Smeets, výkonný ředitel společnosti Officebricks.