Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
Steelcase_Fusion4.jpg

Steelcase představuje Fusion

Fusion má svůj vlastní integrovaný úložný prostor, odpovídající designu řady, který může být použit jak pro osobní, tak pro společné potřeby.

Steelcase chápe, že svět práce se mění každým dnem. Potřeba integrace lidí a prostoru nikdy nebyla větší. Společnosti se mění a prostor je třeba uzpůsobit, aby byla optimalizována obsazenost a aby odrážel požadavky byznysu. Je zde rovněž vzrůstající poptávka po prostorových řešení kanceláří, která odráží rovnováhu mezi potřebami lidí užívajících svá pracoviště po boku svých kolegů.

Allan Smith, VP marketing, R & D Product development Steelcase International, řekl:
„Rozložení kanceláře se mění se vzrůstající frekvencí. Stolový systém potřebuje flexibilitu, aby mohl být snadno a rychle rozebrán či smontován. Instalace stolu Fusion trvá pouze několik minut, což našim zákazníkům umožňuje rychlou přestavbu jejich kanceláře – dokonce přes víkend. Navíc, Fusion nabízí doplňky jako sdílené nohy stolu – to umožňuje postavit rozsáhlejší sestavu bez spotřeby dalších čtverečních metrů.“

Fusion má svůj vlastní integrovaný úložný prostor, odpovídající designu řady, který může být použit jak pro osobní, tak pro společné potřeby. Řada v sobě spojuje elementy pracovní plochy, úložného prostoru, stolové desky a řešení kabeláže. Uživatelé mohou využívat individuálně konfigurované pracoviště které zároveň ladí s pracovišti jejich kolegů. Mohou si vybrat z širokého spektra stolových desek, nohou, řešení kabeláže a úložných prostor. Uživatelé mohou rovněž využít pro organizaci svého pracoviště příčky a stěny Partito, příčné úložné prostory a řadu 1+1. Rodina Fusion odpovídá všem možným potřebám a aktivitám prováděným společností: oblasti recepce, týmové nebo individuální pracovní prostory, kanceláře vedení a konferenční místnosti.