Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
19-0116924.jpg

Steelcase příchází s revoluční kolekcí Flex

Kolekce Steelcase Flex – vytvořená aby podporovala kreativní týmy, které chtějí svůj pracovní prostor proměnit dle svých potřeb. Zahrnuje stoly, tabule, vozíky a doplňky.

Povaha práce je nepředvídatelná, proto Steelcase Flex nabízí velkou rozmanitost produktů, aby týmy mohly lehce kontrolovat a přetvářet své pracovní prostředí.

Agilní studio podporuje vysokou výkonnost. Hodí se pro týmy, které spolu každý den spolupracují na různých projektech. Pomáhá vykonat práci rychle a efektivně. Steelcase Flex může být během pár minut rekonfigurován, aby vyhovoval různým potřebám.

Kreativní studio podporuje spolupracující tvořivé týmy potřebující perfektně uskutečnit své nápady. Je velmi flexibilní pro vytváření a sdílení práce mezi kolegy. Může být přetvořeno ku potřebám workshopu, brainstormování, navrhování a sdílení, nebo i jako místo ke koncentraci a zamyšlení. Se Steelcase Flex je možné vytvořit sousedsví se třemi různými zónami určenými pro socializování, spolupráci a soustředění. Vytvoří se tak prostředí určené pro různé druhy týmové práce. Týmová základna je domovem pro dobře fungující tým. Vytváří strukturu prostředí rozdělením plochy na části pro samostatnou či společnou práci.

Steelcase Flex nabízí celou řadu materiálů. Podporuje kreativitu a seberealizaci a usnadňuje vytváření unikátních pracovních prostorů. Kolekce zahrnuje širokou škálu dýh, laminátů, textilií, luxusních povrchů a barev, díky kterým si budete moci Steelcase Flex přizpůsobit přesně podle Vás.