Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
17-0087143.png

Steelcase navazuje spolupráci s dánskou designérskou společností Bolia

Bolia představuje spojení nekonečné kreativity a dokonalého řemeslného zpracování. Látky, materiály a interiérové prvky tohoto týmu designérů vnášejí do interiérů krásu a osobitost.

Bolia vychází z bohaté skandinávské tradice, která pracuje s prvotřídními a svébytnými materiály. Kolekci společnosti Bolia lze zakoupit například v kamenných obchodech, které se nacházejí v Dánsku, Norsku, Švédsku, Německu, Nizozemsku, Belgii, Rakousku a Švýcarsku. Další možností je online nákup z kterékoliv země EU. Vedle evropských zemí spatřují Steelcase a Bolia potenciál také v oblastech Ameriky, Asie a zemích Pacifiku. 

“Bolia a Steelcase sdílejí lásku k designu, ke tvořivosti a ke kvalitě. Produkty obou společností se výborně doplňují. Těšíme se, že společně přetvoříme klasické kancelářské interiéry v jedinečné, kreativní a inspirující prostory” říká Lars Lyse Hansen, CEO společnosti Bolia. 

Společnost Steelcase (www.steelcase.com) již více než 105 let spolupracuje s předními světovými organizacemi rozmanitých odvětví. Zároveň Steelcase představuje celosvětově největší společnost působící v oblasti kancelářského nábytku. Značky Steelcase® a Coalesse® nabízejí komplexní portfolio architektonických, nábytkových a technologických produktů a služeb, které svými specifiky podporují sociální, ekonomickou a environmentální udržitelnost. Steelcase působí prostřednictvím sítě kanálů zahrnující mimo jiné více než 800 poboček. Steelcase je veřejně obchodovatelná společnost, jejíž příjem za fiskální rok 2017 činil 3,0 miliardy dolarů. 

Renomovaná dánská designová společnost Bolia (www.bolia.com) má v současné době již 50 inspirujících prodejen v Dánsku, Švédsku, Norsku, Německu, Belgii, Nizozemsku, Rakousku a Švýcarsku. Zároveň Bolia provozuje webový obchod určený všem zemím EU a disponuje více než 130 prodejci ve 23 zemích světa. Projektový tým společnosti Bolia se skládá z více než 40 mezinárodních designérů, kteří každý rok vytvoří 2 kolekce čítající přes 300 nových návrhů z oblasti nábytku a interiérů. Díky důrazu na severské tradice v oboru designu, udržitelnost materiálů a špičkové řemeslo vyrábí společnost Bolia přes 90% všech návrhů v Evropě. Veškerý design je přizpůsoben individuálnímu stylu a potřebám každého zákazníka. Bolia je rychle rostoucí společnost a vítěz celé řady ocenění - za všechna jmenujme např. mezinárodní ocenění za design, koncepci a kreativitu udíleného v rámci Global Retail Awards, Global E-Commerce Awards, International EFFIE Awards a několik dánských ocenění v kategorii maloobchodu a e-commerce.