Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky

Křeslo Stella získalo prestižní ocenění Red Dot – Best Of The Best

Prostorné a pohodlné křeslo Stella je ideální pro veřejné prostory i relaxaci.

Křeslo Stella od dánského výrobce +Halle získalo prestižní ocenění Red Dot – Best Of The Best. Tato cena se uděluje za průlomový design a je hlavní cenou programu Red Dot Award.

Toto křeslo působí odlehčeným dojmem, současně je však velmi pohodlné. Široké opěradlo plní zároveň funkci područek. Otevřený tvar sedáku i opěradla umožnuje snadno měnit polohu sezení. Vysoký stupeň pohodli, byl základním parametrem při vývoji produktu. Stella poskytuje komfort pro dlouhodobé sezení a současně nabízí možnost krátkodobého odpočinku v pauze během hektického dne v kanceláři. 

Při navrhování svých nábytkových prvků  se +HALLE zaměřuje zejména na každodenní potřeby uživatelů. Vyvíjí nábytek, který plně vyhovuje současným požadavkům na estetiku i funkčnost. Nábytek, který podporuje sociální interakce. Nábytek, který usnadňuje spolupráci a také nábytek, který poskytuje pocit soukromí. 

Autorem designu jsou busk+hertzog, kteří pro společnost + Halle navrhli celou řadu velmi úspěšných produktů. 

 

Fleming Busk a Stephan Herzog založili své úspěšné studio v Dánsku v roce 2000. V současnosti se jejich věhlas a úspěch rozšířil daleko za hranice Skandinávie.

Studio získalo více než 40 prestižních mezinárodních designových ocenění včetně Red Dot Awards, IF Awards and Good Design Awards. V počtu ocenění se stali nejúspěšnějšími dánskými designéry své generace. Několik jejich produktů je součástí stálých expozic muzeí a galerií po celém světě.