Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
2014-06-26_0024.jpg

Společnost Veolia přestěhovala své sídlo do administrativního komplexu Florentinum

Společnost Linstram navrhla relokaci Veolie do nového sídla na pražské Florenci.

Firma je umístěna na jednom patře a navržený spaceplannig umožnuje flexibilně reagovat na budoucí potenciální změny struktury a případné expanze společnosti. Součástí prací společnosti Linstram bylo i vytvoření designového a barevnostního konceptu, který vychází ze změněné corporate indentity společnosti. Světlé barvy a čisté linie dodaného nábytku podtrhují eleganci a vzdušnost celého interiéru. Přestavitelné příčky poskytují dokonalé soukromí na jednání  a koncentrovanou práci. 

Veolia působí v České republice od roku 1996. Je největší referencí na českém vodohospodářském trhu v oblasti výroby a distribuce pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod.

Více než 1150 měst a obcí České republiky svěřilo společnosti Veolia Česká republika provoz vodohospodářské infrastruktury podle provozního modelu, kdy si město ponechává v majetku vodárenskou infrastrukturu, tedy kontrolu nad cenou vodného a stočného, a pouze svěřuje aktivitu spojenou s výrobou pitné vody a jejím odkanalizováním a čištěním profesionální firmě, která mimo svého know-how v oboru dokáže i efektivně řídit podnik.