Linstram - Steelcase Authorized Dealer English
Novinky
z JT 16.jpg

Linstram dodavatelem Zasedačky roku – pro J&T Banku

Soutěž CBRE Zasedačka roku ocenila kreativní a inspirativní pracovní prostředí.

CBRE Zasedačka roku si klade za cíl ukázat nejzajímavější pracovní prostředí firem v České republice. Chce představit filosofii a hodnoty společností, které se snaží o vytváření inspirativního a kreativního pracovního prostředí. Do druhého ročníku se přihlásilo 81 firem, z nichž porota vybrala vítěze v pěti kategoriích. V kategorii Zasedačka roku zvítězily prostory J&T Banky.

Linstram  spolupracuje s J&T Bankou již od roku 2002. V průběhu téměř 15 let byla zrealizována celá řada prostor o celkové ploše více než 7000m2. Jedním z  hlavních cílů investora je vytvářet reprezentativní, kreativní a motivující prostředí hodné moderní, dynamické firmy. Již vstupní hala s atypickou recepcí z prvotřídních materiálů, vzdušná jednací místnost z ohýbaného skla a prestižní neformální sezení napovídají, že hlavní prioritou je solidnost kvalita.

V roce 2014 se Linstram stal dodavatelem zasedacích místností, které vznikly v atriu budovy na základě návrhu architektonické kanceláře D3A, konkrétně Tomáše Prouzy. Linstram zastřešil kompletní stavební a interiérovou dodávku na klíč. V zasedacích místnostech je použit nábytek od firem Magis a Alias Design.

Zasedací místnosti byly vybudovány z důvodu raketového růstu klientů, a tedy i potřeby nových prostor pro setkávání bankéřů s klienty. Kvůli kapacitě jsme nemohli využít stávajících dispozic budovy, a zasadili jsme je proto do prostor venkovního atria," popisuje ředitelka odboru logistiky a služeb J&T Banky Romana Kolátorová.

A právě umístění v atriu osázeném zelení ocenila i porota soutěže. "Zasedací místnosti bývají často stísněné někde uprostřed dispozice budovy bez denního světla. J&T Banka ale našla zajímavý způsob, jak umístit zasedačky do zahradního prostředí s krásným výhledem," komentuje předsedkyně poroty Eva Jiřičná.

Skupina J&T zahájila svou činnost v roce 1993 na Slovensku. V České republice pak začala působit o tři roky později. J&T Banka se strategicky zaměřuje na klienty vyžadující výraznou míru individuálního přístupu. Nabízí specializované financování v oblasti nemovitostí a podnikových akvizic a obchoduje s cennými papíry pro soukromé investory.

Jedním z partnerů soutěže CBRE Zasedačka roku je i společnost Steelcase, kterou na českém trhu zastupuje společnost Linstram. Steelcase je celosvětově největší společnost, působící v oblasti kancelářského nábytku. Její sídlo je umístěno v Grand Rapids v USA. Steelcase dodává široký sortiment inovativních kancelářských produktů. Jejich produkty zahrnují pracovní židle, konferenční nábytek, sestavy pro neformální sezení, kancelářská pracoviště, audiovizuální techniku a řadu dalších interiérových prvků.